O mnie | agnieszkakawka | e-blogi.pl
agnieszkakawka
O mnie 2014-09-18

Od zawsze podobał mi się tekst niezniszczalnej Kwiatkowskiej, która w swojej filmowej roli, z hardą miną powtarzała „ JA jestem kobieta pracująca, co żadnej pracy się nie boi”. Ja również się nie boję, chociaż niejednokrotnie widzę w oczach męskiej części klienteli pewne zapytanie.


Skończyłam Inżynierię Lądową oraz Budownictwo, a następnie naszkicowałam swój własny plan życia zawodowego. Wiedziałam, że każdy budynek kryje w sobie coś, co chciałabym poznać. Idąc tym tropem zdobyłam licencję rzeczoznawcy majątkowego i pośrednika obrotem nieruchomościami. Każdego dnia dokładam wszelkich starań, by realizować najwyżej postawione cele. Profesjonalnie i chłodno podchodzę do spraw administracyjno – urzędowych, ale kobieca wrażliwość pozwala mi nie tracić ciekawości i pasji do urzeczywistniania spraw moich zleceniodawców.


Łączę w sobie profesjonalizm, fachowość z ludzkim podejściem do wszystkich spraw. W moich oczach, wykonywana przeze mnie profesja jest zawodem zaufania publicznego. Kieruję się wysoką etyką zawodową będąc rzetelną, skuteczną i obiektywną w swoich działaniach. 


 Dodaj komentarz


e-blogi.pl
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]